Wentylacje Lublin

Wentylacja Lublin


Wysoka jakość wykonawstwa a przede wszystkim skuteczność energetyczna, co za tym idzie - zadowolenie naszych klientów osiągamy dzięki inżynierskim projektom oraz wysokim standardom wykonania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy bogatą ofertę central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperatorów). Specjalistyczne systemy zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę stanowią doskonałe wsparcie dla budowy "domów inteligentnych" i energooszczędnych. Nasza współpraca nie kończy się wraz z realizacją projektu, gwarantujemy profesjonalną opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną.
Wentylacja Lublin Wentylacja nawiewno-wywiewnych z rekuperacją ciepła w domach jednorodzinnych, hotelach, basenach, biurach, zakładach gastronomicznych, warsztatach i zakładach usługowych oraz halach fabrycznych jest specjalnością naszej firmy. Zdobyte duże doświadczenie jest gwarancją profesjonalnego wykonania instalacji wentylacyjnych z rekuperacją w obiektach i domach jednorodzinnych. Kadra inżynierska z dużym powodzeniem projektuje i nadzoruje wykonanie gruntowych wymienników ciepła GWC różnych systemów: żwirowe II generacji, rurowe i glikonowe. Wieloletnie doświadczenie oraz jakość wykonywanych przez nas usług powodują, że energooszczędna wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w połączeniu z GWC nie tylko zapewnia wszechstronną obróbkę powietrza ale wykorzystuje zawarte w zimie w gruncie ciepła w lecie chłodu. Dzięki Profesjonalnemu podejściu do zagadnień wentylacji i odzyskiwania ciepła zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wiodących producentów systemów GWC. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy REHAU (producent systemów rurowych) i Pro-Vent (producent systemów żwirowych II generacji).

pc

Współpraca


Kontakt z nami


linki zaprzyjaznione 14.7.16 PF

 

Pozycjonowanie zbudowanych stron Kwietniki  – studio projektów seo 4 Najlepsze projekty stabilnych pozycji wer.pl kn53

Pozycjonowanie zbudowanych stron Radziechowice  – studio projektów seo 6 Najlepsze projekty stabilnych pozycji blink.pl kn53